همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

اجاره بالابر

اجاره بالابر صنعتی و ساختمانی 

بامبین راهکار‌های مناسب برای کار در ارتفاع مختلف با تمرکز بر ایمنی و کارایی فراهم می کند. ما یک مجموعه کامل از بالابر اجاره‌ای داریم که شامل انواع پلتفرم کار در ارتفاع ، بالابر نفر و لیفتراک تلسکوپی است. هنگامی که یک بالابر را از ما اجاره می کنید، می توانید مطمئن باشید که از بهترین کیفیت بوده و کاملا متناسب با نیازهای شما می باشد. هنگامی که با ما تماس می گیرید، با شما در مورد اهداف و نیازهای کار شما صحبت کرده و به شما مشاوره و بهترین راه حل را ارائه می دهیم. در حال حاضر می دانید که چه دستگاهی برای انجام کار نیاز دارید؟ بالابر مورد نظر خود را با تماس با بامبین به سرعت پیدا کنید.

شرکت بامبین انواع بالابرهای مفصلی، بالابر ستونی ، بالابر تک‌ ستون ریلی ، بالابر آکاردئونی و لیفتراک تلسکوپی را جهت اجاره ارائه می نماید. بالابرهای اجاره ای این شرکت به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و در خدمت مشتریان عزیز قرار میگیرد و مشتریان می توانند برای کار در ارتفاع از 6 متر تا 43 متر از بالابرهای اجاره‌ای این شرکت استفاده نمایند. نرخ اجاره بالابر بر اساس مدت زمان استفاده ، موقعیت جغرافیایی ، شرایط محیطی و نوع کاربرد متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر در تهران و یا سایر شهرهای ایران دارید با کارشناسان ما

ثبت سفارش آنلاین   تماس بگیرید.

کرایه بالابر جهت کار در ارتفاع از جمله انجام پروژه‌ نصب سیستم‌های حفاظتی ، تجهيز كردن روشنايي و دوربين هاي تونل و نصب چراغ‌های روشنایی معابر ، نصب تابلوهای تبلیغاتی ، تصویربرداری مراسم و مناسبتها از ارتفاع ، بازرسی تجهیزات پالایشگاهی و کارخانجات ، پروژه‌های صنعت کشتیرانی در امور مربوط به بازرسی ، تعمیرات ، رنگ و سندبلاست ، پروژه‌های مربوط به نمای ساختمان و اجرای نمای شیشه‌ای برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع ، رنگ آمیزی ساختمان‌ها و سوله های صنعتی ، پروژه تخلیه و بارگیری کانتینر و تریلی ، شاخه‌زنی و هرس درختان ، بازرسی پل‌ها ، تعمیرات دوره‌ای هواپیما و سایر پروژه‌های کار در ارتفاع با استفاده از بالابر‌های تخصصی نفری که از بهترین و ایمن‌ترین برندهای بالابر موجود در کشور می باشد. بالابرهای خودبر شرکت بامبین قابلیت حرکت در ارتفاع را داشته و کاربر برای انجام کار در نقاط مختلف در ارتفاع نیاز به پایین آوردن بالابر نداشته و سرعت انجام کار چندین برابر خواهد شد. بالابرهای آکاردئونی بامبین دارای سبد با قابلیت قابلیت گسترش و بزرگتر شدن داشته و همزمان چند نفر بهمراه وسایل کار می توانند به محل کار در ارتفاع دسترسی داشته و به کار بپردازند. تجهیزات بالابر شرکت بامبین به شما دسترسی بیشتر و بالاتر در محیط‌ های کاری برای گذر از موانع را می دهد. این بالابر ها به شما دسترسی به نقاط بالاتر ، امکان جابجایی ظرفیت بار و نفر بیشتر و نگهداری آسانتر را می دهند. پلت فرم بزرگ و سبد با قابلیت چرخش بالابر امکان دسترسی به مکان های با دسترسی سخت را می دهد.

آموزش اختصاصی برای استفاده از بالابر اجاره‌ای

اجاره بالابر فقط تهیه بالابر و در اختیار قرار دادن آن به مشتری نیست. کرایه بالابر نفربر نیاز به تخصص ، مهارت و تجربه اجاره کننده و شرکت اجاره دهنده دارد. بهمین دلیل است که بامبین آموزش استفاده از بالابر را با تاکید بر رعایت اصول ایمنی برای کاربر بالابر تدارک دیده است تا ریسک خطرات احتمالی را کاهش دهد.

چرا بامبین را برای کرایه بالابر انتخاب کنیم؟

بدنبال بالابر نفر برای انجام کار خود می باشید؟ پس اجاره آن از بامبین بهترین ایده است. اجاره بالابر نفر برای انجام کاری در ارتفاع که فقط چند روز و یا چند هفته طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر و یا حتی نصب داربست می باشد. در بامبین ما بهتر از هرکسی می دانیم که کرایه ماشین بالابر از بسیاری از جهات راه حلی مناسب تر است. ما مجموعه‌ای از انواع بالابر نفر شامل بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بالابر ستونی و دیگر انواع بالابر نفر را برای اجاره داریم و خوشحال می شویم که آنها را به شما پیشنهاد دهیم. 

خرید بالابر نفر نیاز به سرمایه گذاری زیاد برای بالابر و امکانات و هزینه‌های جانبی مورد نیاز آن نظیر تعمیرات و همچنین مکانی برای نگهداری دارد. در بسیاری از موارد اجاره دستگاه گزینه بهتری نسبت به خرید آن است. اگر نیاز به بالابر نفربر برای یک یا چند روز دارید ما خوشحال می شویم که بالابر مناسب را به شما پیشنهاد دهیم و مسلم است که می توانید بالابر مورد نظر خود را برای مدت طولانی تری اجاره نمائید. در صورت نیاز می توانیم بالابر مورد نظر شما را در سایت محل کار شما تحویل نمائیم تا هیچگونه نگرانی بابت حمل و نقل آن نداشته باشید زیرا هدف بامبین بالا بردن و ارتقای کارایی شما می باشد. با توجه به مجموعه کامل از انواع بالابرها و نرخ‌های رقابتی و مناسب می توانید به لیست مشتریان گرانقدر ما ملحق شوید. افتخار ما ارائه خدمات اجاره انواع بالابر به شماست.

انواع بالابر صنعتی و ساختمانی و تقسیم بندی آنها


چه نوع بالابری برای کار شما مناسب است؟

استفاده از بالابر برای انجام کار در ارتفاع می تواند کارایی و راندمان کار را بصورت قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد. با توجه به نوع کار در ارتفاع و محیط انجام کار انواع بالابر متناسب با کار مورد نظر شما وجود دارد. اما انتخاب بالابر مناسب می تواند کمی پیچیده‌تر از آنچه فکر می کنید باشد.

ماهیت کار شما چیست؟ به چه ارتفاعی برای دسترسی نیاز دارید؟ بالابر چه مقدار وزن را باید جابجا نماید؟ محیط کار شما فضای بسته است یا اینکه در فضای آزاد کار می کنید؟ همه این سوال‌ها می تواند در انتخاب بالابر مناسب موثر باشد. اگر نیاز به پلتفرم کار در ارتفاع برای کار همزمان چند نفر دارید بالابر آکاردئونی می تواند برای شما مناسب باشد و اگر به دسترسی افقی در ارتفاع نیاز دارید بالابر مفصلی همان است که بدنبال آن هستید.

اگر با کرایه بالابر آشنا هستید انتخاب بالابر مناسب معمولا راحت است. ولی اگر برای اولین بار است که بالابر اجاره می کنید و یا اینکه بصورت موردی بالابر اجاره کرده‌اید ممکن است برای انتخاب بالابر مناسب برای انجام پروژه خود نیاز به کمک داشته باشید.

الزامات استفاده ایمن از بالابر

جلوگیری از افتادن بالابر داشته باشند و درصورتیکه کسی در دستگاه بالابر گیر کند، در معرض خطر نباشد و بتواند به راحتی آزاد شود. سرعت باد ، شیب و دیگر عوامل محیطی باید در هنگام استفاده از بالابر با توجه به کاتالوگ دستگاه و دستورالعمل‌های ایمنی رعایت گردد.

تجهیزات بالابری باید از قدرت و ثبات کافی برای حمل بار برخوردار باشند. ظرفیت مجاز حمل بار توسط بالابر باید بر روی بالابر و یا به همراه کاتالوگ آن ارائه شود. هر بخشی از بار و هر چیزی که به آن متصل شده یا برای حمل بار در بلند کردن استفاده می شود باید از قدرت و استحکام کافی برخوردار باشد. تجهیزات بالابری افراد باید: برای حفاظت مردم در مقابل له شدن، گیر کردن و سقوط از آن حفاظ مناسب داشته باشند. ابزار مناسب برای جلوگیری از افتادن بالابر داشته باشند و درصورتیکه کسی در دستگاه بالابر گیر کند، در معرض خطر نباشد و بتواند به راحتی آزاد شود. سرعت باد ، شیب و دیگر عوامل محیطی باید در هنگام استفاده از بالابر با توجه به کاتالوگ دستگاه و دستورالعمل‌های ایمنی رعایت گردد.

تجهیزات بالابری باید با امنیت کامل و در جای مناسب مستقر شود تا خطر برخورد و تصادف را کاهش دهد و خطر برخورد کسی با دستگاه و یا دکل بالابر وجود نداشته باشد. عملیات بالابر بردن بالابر و کار با آن باید برنامه ریزی شده و با خیال راحت توسط افراد دارای صلاحیت و مجاز انجام شود؛ و بصورت مناسب نظارت شود.

تجهیزات بالابری قبل از اینکه برای اولین بار در خدمت قرار گیرد باید توسط یک کارشناس مجاز به طور کامل برای نقایص بررسی شود و پس از نصب ، مونتاژ و قبل از قرار دادن در محل در فواصل زمانی مناسب دستگاه مورد بازرسی قرار گیرد که زمانبندی برای بازرسی دوره ای دستگاه بستگی به شرایط نصب ، مونتاژ و نوع کار آن دارد. اگر دستگاه در معرض شرایطی که موجب خسارت می شود به یک وضعیت خطرناک برسد، تجهیزات باید توسط یک کارشناس مجرب کاملاً مورد بررسی قرار گیرد و تجهیزات تا زمانیکه نقص های آن توسط آزمون ها یا بازرسی اصلاح نشده نباید استفاده شود.

شرکت بامبین با هدف پژوهشهای صنعتی در زمینه های مکانیک الکترونیک و رباتیک با اخذ پروانه از پارک علم و فناوری و معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری فعالیت خور را آغاز نموده است.محصولاتی که تولید خود شرکت می‌باشند ، قابلیت سفارشی سازی با توجه به نیاز شما وجود دارد. شرکت بامبین این آمادگی را دار که در زمینه های بالابر ، راهبند انواع خدمات و مشاوره را ارئه دهد.    

بالابر چیست ؟

ساده‌ترین تعریفی که از این وسیله می‌توان ارائه کرد .وسیله ایست که جهت بالا بردن افراد و تجهیزات و رساندن به ارتفاعی مشخص جهت کار در آن ارتفاع استفاده می‌شود. البته باید توجه داشت که آسانسور، لیفتراک و جرثقیل با بالابر تفاوت دارند و در دسته بندی انواع بالابر جایگاهی ندارند.بالابر‌ها هم دارای شکل و اندازه های گوناگونی و مکانزم‌های مختلفی هستند. مکانیزم بالابری روی عملکرد ، شکل و اندازه و ظرفیت دستگاه تاثیر می‌گذارد.

انواع بالابر صنعتی و ساختمانی و تقسیم بندی آنها

برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال تولید کننده‌گاه داخلی را حمایت کنید.

گواهی ثبت اختراع