همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

بالابر نردبان کشویی چرخدار


بالابر نردبان کشویی چرخدار

بالابر تحت زاویه نردبانی از جمله بالابر های با طراحی ویژه و کاربردی است. این نوع بالابر برای استفاده نیازی به انرژی برق ندارد و تنها با نیروی انسانی قابل بهره برداری است. این بالابر توسط دو دستک در زاویه و طول قابل تنظیم است. بام بین این نوع بالابر را در کلاس های 12 و 18 متری تولید میکند. با توجه تثبیت کننده و تکیه گاه های طراحی شده برای این محصول مقدار تنش پایینی را میتوان در کابین کاربر مشاهده نمود.

ویژگی ها

عدم نیاز به انرژی الکتریکی
استحکام بسیار بالای بدنه و ضریب اطمینان بالا
قابلیت کشش توسط نفر و خودرو
عمر مفید بالا و نگهداری آسان
قفل مستحکم زاویه کابین
رنگ پاششی 3 لایه

شرکت بامبین با هدف پژوهشهای صنعتی در زمینه های مکانیک الکترونیک و رباتیک با اخذ پروانه از پارک علم و فناوری و معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری فعالیت خور را آغاز نموده است.محصولاتی که تولید خود شرکت می‌باشند ، قابلیت سفارشی سازی با توجه به نیاز شما وجود دارد. شرکت بامبین این آمادگی را دار که در زمینه های بالابر ، راهبند انواع خدمات و مشاوره را ارئه دهد.    

بالابر چیست ؟

ساده‌ترین تعریفی که از این وسیله می‌توان ارائه کرد .وسیله ایست که جهت بالا بردن افراد و تجهیزات و رساندن به ارتفاعی مشخص جهت کار در آن ارتفاع استفاده می‌شود. البته باید توجه داشت که آسانسور، لیفتراک و جرثقیل با بالابر تفاوت دارند و در دسته بندی انواع بالابر جایگاهی ندارند.بالابر‌ها هم دارای شکل و اندازه های گوناگونی و مکانزم‌های مختلفی هستند. مکانیزم بالابری روی عملکرد ، شکل و اندازه و ظرفیت دستگاه تاثیر می‌گذارد.

انواع بالابر صنعتی، ساختمانی و هیدرولیکی و تقسیم بندی آنها

برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال تولید کننده‌گاه داخلی را حمایت کنید.

گواهی ثبت اختراع