همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

بالابر تک ریل کشویی با چرخ کارگاهی

 بالابر تک ریل کشویی با چرخ کارگاهی و ثابت

بالابر تک ستون الکتروهیدرولیک چرخ کارگاهی با استحکام بسیار بالا برای مصارف نیمه سنگین با ارتفاع متوسط  بالابری ایمن و قابل اعتماد است. این بالابر میتواند توسط یک نفر مورد آماده سازی و استفاده و حمل و نقل قرار گیرد. نوع ریل استفاده شده در این بالابر از جنس آلومینیم سخت کاری شده میباشد که بواسطه سطوح با ضریب سایش بسیار پایین به یکدیگر متصل شده اند.                       


ویژگی‌های بالابر تک ریل کشویی

بالابر مخصوص نفر با ارتفاع کاربردی تا 10 متر
ظرفیت 130 کیلوگرم  یا یک نفر
کابین 60*60 سانتیمتر
ریل ویژه  آلومینیومی آنادایز شده (سخت کاری شده )
زنجیر لیفتراکی که برای کشش طراحی شده
چرخ کارگاهی

ولتاژ کاری 220 ولت متناوب شهری و باطری
 ولتاژ اتصال 24 ولت مستقیم برای پیشگیری از برق گرفتگی
پوشش رنگ سه لایه
ریموت کنترل بیسیم
سامانه محافظ جان الکتریکی
ایجاد سطح تکیه گاه ایمن توسط بازو های اطراف دستگاه

بالابر چیست ؟

ساده‌ترین تعریفی که از این وسیله می‌توان ارائه کرد .وسیله ایست که جهت بالا بردن افراد و تجهیزات و رساندن به ارتفاعی مشخص جهت کار در آن ارتفاع استفاده می‌شود. البته باید توجه داشت که آسانسور، لیفتراک و جرثقیل با بالابر تفاوت دارند و در دسته بندی انواع بالابر جایگاهی ندارند.بالابر‌ها هم دارای شکل و اندازه های گوناگونی و مکانزم‌های مختلفی هستند. مکانیزم بالابری روی عملکرد ، شکل و اندازه و ظرفیت دستگاه تاثیر می‌گذارد.

انواع بالابر صنعتی، ساختمانی و هیدرولیکی و تقسیم بندی آنها

برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال تولید کننده‌گاه داخلی را حمایت کنید.

گواهی ثبت اختراع

شرکت بامبین با هدف پژوهشهای صنعتی در زمینه های مکانیک الکترونیک و رباتیک با اخذ پروانه از پارک علم و فناوری و معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری فعالیت خور را آغاز نموده است.محصولاتی که تولید خود شرکت می‌باشند ، قابلیت سفارشی سازی با توجه به نیاز شما وجود دارد. شرکت بامبین این آمادگی را دار که در زمینه های بالابر ، راهبند انواع خدمات و مشاوره را ارئه دهد.