همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

خرید راهبند از شیراز

خرید راهبند از شیراز

راهبند از تجهیزاتی است که می توان با استفاده از ان عبور و مرور وسایل نقلیه را کنترل کرد.

خرید راهبند اتوماتیک بیشترین کاربرد را برای عموم دارد و برای مکان های عمومی که تردد بسیار دارند، بسیار استفاده می‌شود و حتی می توان آن را به دستگاه های کنترل تردد نیز متصل کرد.

خرید راهبند از شیراز بسیار رایج است.

امروزه هر ارگان و سازمانی در شیراز اگر برای امنیتش احترام قائل باشد حتما از راهبند ها استفاده می کند.

انقدر به صورت دستی و با توجه به نگهبان کنترل تردد دشوار است که همه ترجیحشان به استفاده از انواع راهبند است؛ این کار باعث بالا رفتن سرعت تردد هم شده است.

راهبند ها در دارای انواع مختلفی می باشند، و بسیار پرکاربرد هستند و دارای کاربرد های مخصوص خود می باشند. برای خرید راهبند از شیراز باید در نظر بگیرید که محیط شما عمومی یا خصوصی،  اگر میزان تردد در آنها بسیار باشد ،انواع راهبند استفاده شده هم متفاوت است و همچنین باید در نظر بگیرید که می‌خواهید از چه نوع راهبندی استفاده کنید.

باند خودرو ها که از پر استفاده ترین راه بند ها می باشند و بسیار پراستفاده و مفید هستند هم جنبه امنیتی در مقابل سرقت‌ها را دارند و می‌توانند از تصادفات کم کنند. این راهبردها دارای نوع های مختلفی می باشند.

قیمت راهبند با هم متفاوت میباشد، به خاطر اینکه برخی از تکنولوژی های به کار رفته در آنها متفاوت است و همین باعث ایجاد قیمت های خرید های متفاوت می‌شود و همچنین دارای اندازه و انواع مختلفی هستند.

راهبند

در حالت کلی راهبندها وسیله ای برای کنترل تردد خودروها می باشند و با یک بازو بلند به طرفین حرکت می کند، تشکیل شده است.

 راهبندها بر اساس مکانیزمی که دارند به الکترومکانیکی و هیدرولیکی تقسیم می شوند و هر کدام شرایط کاربرد متفاوتی دارد.

 از یک موتور تشکیل شده اند که وظیفه انتقال نیروی موتور داخلی را دارند. آن ها شامل سوئیچ دستی،  فنر تعادل و پایه ها می باشند و بعضی از آنها دارای دوربین های مدار بسته نیز میباشد. 

نحوه عملکرد آنها این است که با روشن شدن موتور به سمت بالا و پایین حرکت می کنند.

راهبند های هیدرولیکی برای مکان هایی که پر تردد هستند، استفاده می شوند.

راهبند های الکترونیکی و هیدرولیکی از  متریال استفاده شده اند و ان هم ازجنس  گالوانیزه می باشد و در برابر هر گونه ضربه مقاوم هستند.

سیستم متصل به آن ها هم بازو نام دارد که از جنس آلومینیوم می باشد و از استحکام بالایی بر خوردار هستند.

شامل یک موتور و فنر هم هستند که وظیفه ایجاد تعادل در بازوهای راهبند در هنگام حرکت هساند و موتور سیستم باعث کم شدن استهلاک  آنها می‌شود و دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی میباشد.

مزایای استفاده از راهبند

امروزه استفاده از راهبند در پارکینگ ها از ملزومات مهم پارکینگ های عمومی و اختصاصی میباشد، برای کنترل عبور و مرور هر ارگانی باید راهبند داشته باشیم و از انواع راهبند بسیار استفاده می شود.

بدون استفاده از راهبندها مدیریت ترافیک و عبور و مرور برای نگهبانان بسیار سخت می باشد و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

حتی در نظم ساختمان ها هم مشکل ایجاد میکند.

از موارد مهم استفاده از راهبند امروزه در ورودی بیمارستانها اما کن دولتی دانشگاه ها و اماکن پرتردد مسکونی نیز می‌باشد که باعث نظارت و کنترل میشود. امروز در ساخت و سازهای شهری هم از آن استفاده می شود.

اگر در مکانی راهبند وجود نداشته باشد این کار توسط نگهبان صورت می‌گیرد، که کاری بسیار سخت و پیچیده می باشد.

اگر آن مکان پرتردد باشد برای آن شخص نگهبان بسیار دشوار می باشد.

مهمترین وضعیت راهبندها ایجاد یک فضای امنیتی می باشد و راهبردها جنبه ایمنی دارند و تمام محیط را تحت تسلط خود قرار می‌دهند و بعضی ها به صورت خودکار در صورتی که به آنها نزدیک شوید اگر اجازه ورود داشته باشید باز و بسته می شوند.

طبق آماری که توسط کارشناسان گفته شده است راهبندها سراسر از مزایای می باشند و دارای هیچ ایرادی نمی باشند.

انواع راهبند

راهبند ها دارای انواع مختلفی می باشند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راهبند دروازه ای

راهبردهای دروازه‌ای از پر مصرف ترین نوع راهبردها در پارک خودروها و محدوده ها می باشد، این راهبندها، دقیقا مشابه راهبندهای اهرمی باشند و با تفاوت این که به جای باز و بسته شدن به سمت داخل و بیرون باز و بسته می شوند و مسیر را می بندند.

از راهبندهای دروازه ای برای ایجاد کنترل بر روی اتوبان آن استفاده می کنند، از موارد بسیار پرکاربرد می باشد، در مدارس و هتل ها نیز از آنها استفاده می کنند، وزن آنها بسیار کم است و فضای زیادی را اشغال نمی کنند، همین باعث می‌شود که حتی برای کنترل عبور و مرور و تردد افراد هم از آنها استفاده کرد.

راهبند دستی

راهبند های دستی استفاده زیادی دارند و این راهبندها بسیار پرکاربرد هستند و با کاررایی بسیار ساده و قیمت بسیار پایینی دارند .

این راهبندها از پلاستیک و یا فلز ساخته می شوند و دارای بدنه ای بسیار قوی می باشند، این راهبندها را میتوان در جاهای نصب نمود که تردد را بشود کنترل کرد.

از آنها در محیط های بازی همچون پارکینگ‌ها محل ورود به ساختمان های اداری و تجاری استفاده می کنند.

همین طور میتوانیم از این راهبندها به منظور کنترل افراد هم استفاده کنیم و همین امر باعث کاهش هزینه های امنیتی می‌شود.

راهبند اهرمی

از این نوع راهبند ها میتوان در پارکینگ‌ها و یا محوطه هایی استفاده کرد که هم از لحاظ نظامی قابل اهمیت هستند هم از لحاظ امنیتی.

بسیار پرکاربرد هستند و می توان به دفعات زیاد از ان ها استفاده کرد.

نصب راهبند های اهرمی به گونه ای است که در ابتدا ستونی را با ارتفاع یک به متر نصب می کنند و بعد یک میله متصل به آن را می سازند، طول این اهرم ها از دو تا هشت متر بالا و پایین می باشد و مسیر تردد خودروها را مسدود میکند.

راهبند ستونی

راهبند های ستونی برای مکان های پر تردد بهترین انتخاب هستند.

در این راهبند ها که بصورت جداگان در مسیر نصب می شوند، برای جلوگیری از ورود خودرو ها و موتور ها به داخل محوطه می باشند که مدل های بسیاری دارند.

همانطور که از اسمش پیداست با تعویض ستون های از ورود خودروها و اتومبیل ها جلوگیری می کند و مسیر را به طور کامل مسدود میکند.

راهبند تشریفاتی

راهبندهای تشریفاتی کاربرد های مخصوص به خود را دارند، معمولاً در فروشگاه ها و موزه ها و هتل ها از آنها استفاده می کنند.

برای مشخص کردن مسیرهای پرتردد استفاده می شوند و همچنین باعث مشخص کردن صف انتظار می شوند که در این مورد بسیار پرکاربرد می باشد.

راهبند های تشریفاتی علاوه بر اینکه ایجاد نظم می‌کنند،  باعث ایجاد زیباسازی هر مکانی که از آن استفاده شده است هم میشوند.

راهبند خودرو:

راهبندهای خودرو از آن استفاده ترین انواع راهبردهای هستند و شیوه‌ای بسیار مفید هستند هم جنبه امنیتی دارند و همچنین جلوگیری از سرقت می کند و هم از میزان تصادفات کمک می کنند این راهبردها خودشان دارای انواع مختلفی هستند و باعث جلوگیری از حرکت انواع خودروها می شوند.

راهبند اکاردونی:

راهبند های آکاردئونی به دلیل داشتن شباهت زیادی به آلات موسیقی به آنها کارتون گفته می‌شود.

 این راهبندها بسیار پرکاربرد و محبوب هستند، در موارد متعددی از آنها استفاده می شود، مزایایی که دارد باعث مسدود سازی صف های طولانی هم می شوند و در منطقه بسیار هم نصب می گردند، تمام این مزیت‌ها به خاطر داشتن شکل آکاردئونی به دست آمده است.

توان پوششی آنها حتی به سی متر هم می رسد، امکان استفاده به صورت دستی و اتوماتیک دارد و همچنین دارای علائم هشدار دهنده هستند.

خرید راهبند

قیمت راهبند ها به صورت یکسان نیستند،؟ این محصول از آنجا که دارای انواع و اقسام مختلف می باشد،  از تجهیزاتی که استفاده کرده است بسیار پیچیده است.

در اندازه های کوچک و بزرگ و با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف استفاده شده است و بنابراین قیمت های متفاوتی دارد.

نظر جنس راهبندها نیز ساخت انواع مختلفی دارند. برخی از پلاستیک ساخته شدند و برخی از برخی از فلز یا حتی چوب استفاده شده اند .

مهمترین دلیل استفاده از جنس های مختلف به خاطر کاربردهای مختلف آنها است ، لازم است فرد در نظر بگیرد که برای چه قسمتی و در چه ناحیه ای و با چه کاربردی و در چه آب و هوایی می خواهد از آنها استفاده کند. 

نکته مهم دیگر وزن آنها است که هر چه وزن مواد بکار رفته در ان ها بیشتر باشد، گرانتر است.

در مورد خرید راهبند ها باید توجه داشت که هر کدام کاربرد مشخصی دارند و قیمت های آنها نامحدود و نامشخص می باشد .هر کدام با توجه به کاربردی که دارد و جنس موادی که در آنها استفاده شده است به قیمت‌های متفاوتی دارد.

شما میتوانید برای خرید راهبند به وب سایت بام بین مراجعه کنید.

کاربرد راهبندها در پارکینگ ها

حال حاضر راهبندها بسیار پر کاربرد و استفاده شده‌اند. راهبندها دارای یک دوربین مداربسته هستند که به طور مداوم در حال ثبت تصاویر افراد و اتومبیل ها می باشند.

در حال حاضر انتظار برای باز شدن راه بند ها بسیار کم است و این مزیت وجود دارد که تمام راهبندها به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند، علاوه بر آن تصویر راننده و سرنشین ها و پلاک آنها به طور ثابت می شود و در صورت ایجاد هرگونه مشکل می‌توان آنها را ارائه داد به صورت سند و اثبات کرد.

 زمانی که در گذشته برقی نبودند، به صورت دستی جابجا می‌شدند، اما امروزه همگی به صورت برقی کار می کنند .

آنها دارای کارایی بسیار خوبی هستند و به صورت اتوماتیک استفاده می شوند، برای بالا بردن راهبردهای قدیمی باید یک نفر آنها را به صورت دستی بالا پایین میکرد، اما امروزه در نسل جدید تجهیزات و امکانات بسیاری این مشکل کار را حل کرده است.

راهبندها از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند تا بتوانند از وزن های موجود را تحمل کند و قابلیت جابجایی هزاران بار در روز دارند و این اصلا باعث خرابی آنها نمی‌شود، دوربینی که روی آنها تعبیه شده است،  امنیت آنها را بسیار بالا میبرد.

 از سوی دیگر ورودی ساختمان ها برای حفظ امنیت به ان احتیاج دارند.

راهبند ها از چه تجهیزاتی بهره میگیرند

راهبندها از یک فنر تشکیل شده اند، از کنترل برد تشکیل شده اند، داری فلاشر چراغ هشدار دهنده هستند، دارای ریموت کنترل می باشند و یک رسیور دار میله آلومینیومی دارند و به کمک سوئیچ ها بالا و پایین می شوند، دارای پایه نگهدارنده و متحرک می باشند.

چراغ های هشدار دهنده بر روی آنها تعبیه شده است.

موتورهای راهبند در دو نوع الکترو مکانیکی و هیدرولیکی طراحی شده‌اند، موتور های مکانیکی گیربکس دارند و موتور گیربکس اضافه شده است اینگونه راهبندها  برای تعداد محدود ارائه شده اند.

راهبند هایی که به صورت غیر استاندارد ساخته می شوند، یک عدد موتور دارند و یک تسمه و این باعث می‌شود که قیمتشان بسیار پایین باشد و فوق العاده بی کیفیت باشند و از استهلاک بالایی برخوردار باشند. 

هر چه از تجهیزات بهتری استفاده کنند کاربرد آنها نیز بیشتر است و قیمت بالاتری دارند.

هرچه از تجهیزات بهتر و با کیفیت تری استفاده کنند در نهایت کار بهتری را ارائه می دهند و تعداد بیشتری تردد را کنترل می کنند. همین طور اگر از دوربین های مدار بسته هم بهره بگیرند امنیتی تر هم خواهند شد.