همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

خرید راهبند از مشهد

خرید راهبند از مشهد

امروزه تمام شهرها از راهبند استفاده می کنند و از ان ها به عنوان یک سد دفاعی بهره میگیرند، خرید راهبند از مشهد هم امروزه رواج دارد.

اگر بخواهیم به طور کلی توضیح دهیم از راهبردها برای در اختیار گرفتن تردد وسایل نقلیه استفاده می کنیم، راهبندها برای کنترل تردد و  گرفتن عوارض در پارکینگ‌ها و اتوبان‌ها و بالا بردن امنیت تمام مکان های اداری و تجاری دولتی و نظامی و غیر استفاده می شوند.

امروزه راهبندها در اصفهان دارای یک دوربین مداربسته می باشد که به صورت مداوم و همیشگی در حال ضبط کردن فیلم های تردد می باشد. 

راهبند ها کارایی بسیار خوبی دارند و در حال حاضر اگر این راهبند اتوماتیک نباشند، کمی قدیمی میباشد، نسل قدیم راهبندها یک میله آهنی سنگین داشت که سر آن به وسیله یک پایه نگهدارنده نگهداری می‌شد و با یک قرقره جابجا میشد، برای این راهبند های قدیمی باید یک نفر استخدام میشد که این راهبردها را باز و بسته می کرد، اما امروزه نسل جدید راهبندها با دارای تکنولوژی بسیار بالایی هستند و با ریموت و کنترل فرمان باز و بسته می شوند.

راهبند

بطور کلی راهبند یک سد دفاعی است که از نظر امنیتی بسیار باارزش می باشد و‌ باید در جلوی درب ورودی قرار بگیرد و‌همین امر باعث می شود هر خودرو و یا هر فردی به راحتی و بدون اجازه تردد وارد مکان مورد نظر نشود، 

به طور کلی قبل از انتخاب هر راهبند باید به نکات زیر دقت کنیم، باید متراژ فضای مورد نظر را در نظر بگیریم که می‌خواهیم آن را محدود کنیم، تعداد رفت و آمد و میزان تردد در آن فضا را مشخص کنیم و میزان اهمیت امنیت در آن فضا را نیز مشخص کنیم.

از آن جا که راهبند وسیله‌ای است که با استفاده از آن می توان تمام ورود و خروج های وسیله نقلیه را کنترل کرد، راهبندهای اتوماتیک بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های امروزی و عمومی دارند و می توان دستگاه های کنترل تردد نیز به آنها متصل شود، راهبندها از لحاظ کاربرد و کار کردن به چند مدل دسته بندی می شوند که می‌توان پرکاربردترین آنها را مدل های بولارد و زنجیره ای دانست.

طراح بند یک میله در انتهای آن به وزنش متصل شده است به شکل افقی در جای خود را قرار می گیرد سیستم راهبندهای اتوماتیک اتوماتیک به گونه‌ای است که کنترل دقیق عبور و مرور خودروها را و محوطه های عمومی را دارند در پارکینگ های عمومی کنترل رفت و آمد اتومبیل ها و زمان ورود و خروج آنها و محاسبه هزینه ها نیز توسط راهبند انجام میشود.

قیمت راهبند مشهد

امنیت بسیار گزینه مناسبی برای هر سازمان و ارگان میباشد و بنا به نیاز آن از مدل های مختلف راهبند که شامل هیدرولیک و الکترومکانیک استفاده می کنند.

انواع مدل های مختلف راهبند در فروشگاه ها با قیمت های متفاوت وجود دارند،  قیمت راهبند ها بر طبق میزان کارکرد شان تعریف می‌شوند،!مدل های هیدرولیکی نسبت به مدل‌های الکترومکانیکی قیمت بیشتری دارند و همچنین میزان تردد و نامحدود بودن آنها نیز در قیمت راهبند ها تاثیرگذار هستند،  کشورهای سازنده و برند آن نیز در قیمت آن بسیار تاثیرگذار است.

امروزه در بازار بالاترین قیمت راهبند ها را کشور ایتالیا و کشور آلمان دارند.

نوع قطعات و جنس بدنه هم در قیمت راهبندها تاثیر زیادی دارد.

امروزه می توانید از راهبندهای ایرانی برای حمایت داخلی و تولید ملی استفاده کنید، چون که واقعاً راهبندهای ایرانی کیفیت خوبی دارند و با نمونه های خارجی تفاوت زیادی ندارند و حتی خرابی آنها هم کمتر از توصیه ما به شما این است که حتماً از راهبندهای ایرانی هم استفاده کنید، چرا که از نظر عملکرد تفاوت زیادی با راهبندهای خارجی ندارد.

شما میتواند نمونه های مختلف راهبند مشهد را در وب سایت مشاهده کرد. بام بین با ارائه بهترین و با کیفیت ترین راهبندها در انواع مختلف اماده ارائه به شما مشتریان عزیز می باشد، شما قبل از انجام هر خریدی میتوانید از مشاوره مشاوران ما بهره بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید.

مزایای استفاده از راهبند 

در انتخاب راهبندها که کاری بسیار حساس و با امنیت بالا است، باید نحوه عملکرد صحیح راهبند را در نظر بگیرید و بدانید که راهبندها چه مزایایی دارد و برای شما قرار است چه کاری را انجام دهد.

١- اولین کاربرد برای استفاده از راهبند پارکینگ کنترل تردد و رفت و آمدها میباشد،  به گونه ای که رفت و آمدها افراد و اتومبیل‌ها را به داخل پارکینگ کنترل می کند و فقط اتومبیل ها و افرادی را که اجازه دسترسی داشته باشند را اجازه ورود میدهد.

٢- استفاده از راه بند ها در پارکینگ ها باعث ایجاد امنیت بیشتر می‌شوند و باعث کنترل رفت و آمدها می‌شوند و کنترل رفت و آمد در واقع یعنی امنیت بیشتر و احتمال دزدی و هرگونه خرابکاری را در سازمانها به حداقل می‌رسد.

٣- استفاده از راهبندها باعث کاهش سرعت می شود که چون به افرادذو اتومبیل ها اجازه ی سریع رفت و امد را نمیدهد باهث ایجاد امنیت برای سازمان ها می شود و این امر باعث ارامش پرسنل و افراد ان محوطه می شود.

۴-  با استفاده از راهبندها می توان یک دوره کاری نامحدود برای کنترل رفت و امد ایجاد کرد و این برای ان قسمتی که از راهبند استفاده می کنند بسیار قابل توجه است.

۵-راهبندها دارای برد دیجیتالی هوشمند هستند.

این هوشمند بودن راهبندها بسیار حائز اهمیت است و برای استفاده کنندگان بسیار مهم است.

۶- راهبند ها قابلیت اتصال به تمام تجهیزات کنترل تردد حفاظتی دارند.

٧- استفاده از راهبندها دارای سرعت بالا در حرکت و واکنش ها در مقابل تمامی موانع و تصادفات دارند.

٨- استفاده از راهبندهای امروزی که کنترل از راه دور دارند و این بسیار برای پرسنل امری مهم و حائز اهمیت می باشد.

انواع راهبند مشهد

١- راهبند اتوماتیک میله ای بسیار پراستفاده در سطح شهرها و ورودی پارکینگ ها می باشد،  این راهبند ها دارای یک میله متحرک هستند و وزن آنها بسیار سبک می باشد، که به کمک یک سیستم محرکه دارای هیدرولیک یا الکترومکانیکی ایجاد حرکت می‌کنند

کنترل حرکتی محرک ها از طریق یک مدار فرمان انجام پذیر است،  به منظور کاهش استفاده از نیروهای انسانی به موتور در هنگام میله و افزایش سرعت حرکت آن از یک فنر برای متعادل سازی استفاده میشود.

اتوماتیک میله ای را می‌توان بر اساس سیستم محرک بودنشان به دو دسته مکانیکی و هیدرولیکی تقسیم بندی نمود و تفاوت آنها در ویژگی های آنها میباشد. راهبندهای میله‌ای اگر از آن مکانیکی باشد و حتی از نوع هیدرولیکی دارای ویژگی های متنوعی از نظر میزان طول و تردد و سرعت تحلیل حرکت میله هستند، بنابراین نوع کاربرد میزان تردد آنها را باید در نظر داشت.

٢- راهبندهای ستونی شامل یک استوانه فلزی بلند می باشند که به کمک سیستم تحرک مکانیکی و هیدرولیکی به سمت بالا و پایین در حرکت هستند. 

راهبندهای ستونی در زمین قرار می‌گیرند و هنگامی که مسیر باز شود ستون ها از داخلشان در درون زمین قرار میگیرد،  برای بستن مسیر ستون ها به سمت بالا حرکت میکند و در مقابل خودروها ایجاد یک مانع می کنند به علت میزان تردد پایین، این سیستم،  امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و راهبندهای دیگری جایگزین راهبندها شده است،چون هزینه نگهداری و تعمیر بالایی دارند.

راهبند های ستونی دارای مقاومت زیادی در برابر ضربه ها هستند و به طوری که قادر است خودروها را به طور کامل متوقف کند،  تفاوت اصلی،  ضخامت فولاد بولارد های معمولی و تقویت شده آنها نیز هستند، در ضخامت استوانه آنها و مقدار آلیاژی که در آنها به کار رفته است می باشد.

٣- راهبند های سطحی که شامل یک صفحه فولادی با ضخامت زیاد میباشد که درون یک فنداسیون قرار گرفته می‌شود، زمانی که مسیر عبور را محدود کنند،  یک سیستم محرکه هیدرولیکی و الکترو مکانیکی به سمت بالا حرکت داده میشود،  باعث سدی در مقابل وسایل نقلیه می شود و کل مسیر را مسدود می‌کند، با توجه به ضخامت آنها نیروهای ناشی برخوردهای شدید را به خوبی تحمل می‌کند، پس بنابراین در مراکزی که حساس و نظامی و سیاسی هستند می توان از آنها استفاده کرد.

راهبند تشریفاتی در مشهد

مسلما همه شما تجربه شرکت در یک سمینار و یا یک هتل و یا شرکت در نمایشگاه‌های مختلف و حتی کنسرت ها را داشته‌اید،  بدون شک که در در ورودی آنها، راهبندهای  تشریفاتی وجود دارند،  دارای یک میله های اصلی کوتاه هستند و به کمک نوارهای رنگی و موزون به یکدیگر متصل شده‌اند،  راهبندهای  تشریفاتی در پارکینگ قرار می‌گیرند و کاربرد زیادی دارند.

راهبند ها دارای میله های فلزی و استوانه ای شکل می باشند، راهبندها معمولاً یک بدنه صیقلی دارند، در بخش پایینی آنها معمولاً به شکل یک گوی خوشگل وجود دارد، کمی پایین تر از این گوی ها حلقه های بسیار باریکی تعبیه شده‌اند و قلاب بندها به این حلقه محکم وصل می شوند، راهبندهای تشریفاتی به کمک یک نوار رنگی زیبا به یکدیگر متصل شده‌اند، این نوارهای رنگی جنس های مختلفی دارند، ممکن است از جنس پارچه، کنف و حتی پلاستیک باشد، که برای بخش راهبندهای تشریفاتی انتخاب شده‌اند.

امروزه راهبند های تشریفاتی، یکی از پر استفاده ترین تجهیزات پارکینگ ها میباشند.

راهبندهای تشریفاتی را می‌توان مکان های سرپوشیده نیز استفاده کرد و حتی در ورودی ساختمان های اداری و مسکونی هم از آنها استفاده می‌کنند،  یکی از مهمترین دلیل های انتخاب راهبندهای تشریفاتی دوام و طول عمر آنها میباشد، استیل آنها که برای راهبند استفاده راهبند تشریفاتی استفاده شده است، باید جنس مرغوب داشته باشد این فلزات سبک هستند و در برابر تمام شرایط اب و هوایی و فرسایش ها هم مقاوم هستند.

کاربرد راهبندهای تشریفاتی

امروزه برای هدایت با احترام جمعیتی که در محیط های خاص قرار می گیرند،  مانند هتل ها رستوران ها و جاهای دیگر از این راهبند تشریفاتی استفاده می کند، مثلاً راهبند تشریفاتی که در هتل ها استفاده می شود برای جدا کردن مسیر عبور و مرور افراد و جدا کردن بخش های خصوصی میباشد.

استفاده از راهبردهای تشریفاتی در موزه ها هم بسیار مرسوم است ، چون که یکی از مکان هایی هستند که به خود از راهبردهای تشریفاتی استفاده می شود. 

راهبند ها می توانند از نزدیک شدن بیش از حد افراد به آثار تاریخی هم پیشگیری کنند، همچنین با استفاده از راهبندهای تشریفاتی بخش‌هایی از موزه ها و نمایشگاه ها که برای عموم بسته است را میتوان جدا سازی کرد، راهبندهای تشریفاتی می‌توانند جلوی جمعیت ورودی و خروجی را به درستی بگیرند.

راهبندهای تشریفاتی در نمایشگاه اتومبیل هم بسیار استفاده می شود،  چون بسیار پرکاربرد است، از آنجایی که نمایشگاه اتومبیل مکان هایی هستند که دارای شرایط زیبا سازی نیز می‌باشند، راهبندهای تشریفاتی سازی برای آنها میباشد و زیبای محیط آنها کمک می‌کند، از این ابزار می توان برای خوشامدگویی هم استفاده کرد،  راهبند های تشریفاتی از نزدیک شدن بیش از حد افراد و آسیب‌های احتمالی ماشین هایشان نیز جلوگیری می‌کند، همچنین علاوه بر مکان هایی که گفته شده  از راهبندهای تشریفاتی در تالار ها و رستوران ها نیز به وفور استفاده می شود.

خرید راهبند

برقراری امنیت محیط یکی از اولویت‌های برای هر سازمان می باشد و با پیشرفت تکنولوژی بسیار راهبندها موفق عمل کرده‌اند،  قیمت راهبندها بر اساس میزان کارایی و عملکرد ای که دارند، قیمت‌گذاری می‌شود و قیمت راهبند های هیدرولیکی به نسبت راهبند های الکترونیکی هزینه بیشتری دارند و از نظر کشور سازنده آنها با هم متفاوت هستند، قیمت راهبند ها هم متفاوت میباشد،  فروش راهبند ها با داشتن خدمات پس از فروش نیز قیمت بالاتری دارند، شما می توانید به راحتی و با خیال راحت، از راهبندها استفاده کنید و از نظر کارشناسان فروش نیز استفاده کنید.

خرید برای هر سازمانی بسیار موثر است، امروزه سازمانی که از راهبندها استفاده نکند، امنیت پرسنل در خطر می باشد،  استفاده از راهبندها،  یک امر اجتناب ناپذیر برای هر ارگان و هر سازمانی  می باشد.

از راهبندهایی که قیمت پایین و  ارزان دارند هم می توان در اماکنی که دارای تعداد رفت و امد پایین هستند، استفاده کرد. 

هرچه این راهبندها قیمت پایین تری داشته باشند، از کاررایی پایین تری نیز برخوردار هستند و دارای امکانات کمتری نیز هستند، استفاده از راهبند بتا که از ارزانترین نوع راهبند میباشد، که در ایران برای اماکنی که میزان  تردد پایینی دارند و دارای امنیت پایین هستند،  استفاده می شود.

سیستم بکار رفته در راهبندهای قیمت پایین، الکترو مکانیک می باشد و‌در انواع مختلف در بازار موجود است.

شرکت بام بین با ارائه بهترین و پیشرفته ترین دستکاه های به روز، اماده ی خدمت به شما عزیزان می باشد، شما میتوانید از طریق سایت با ما در ارتباط باشید و از مشاورین ما در خصوص خرید محصولات استفاده کنید.