همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

خرید راهبند از اصفهان

خرید راهبند از اصفهان

زمانی که اسمی که از راهبند میشنویم، این راهبند برای نگهبانی و امنیت استفاده می شوند.برای خرید راهبند از اصفهان و انواع راهبند ها امروزه در تمام مسیر هایی که امنیت برایشان مهم است، استفاده می شود.

راهبند ها مانع هایی هستند که در خیابان ها و جاده ها برای کنترل ترافیک و تردد سرقت‌ها و امورات عمرانی شهری استفاده می شود، راهبند ها از نظر سیستم کارایی شان و محرک شان به دو نوع الکترو مکانیکی و الکتروهیدرولیکی دسته بندی می شوند.

امروزه از راهبندها در ورودی کارخانه‌ها، اداره جات ها، مراکز خرید،  هتل ها و بیمارستان‌ها و پارکینگ ها استفاده میکنند و باعث مسدود شدن مسیر ورودی و کنترل عبور و مرور افراد و اشخاص می شود.

از راهبندها با بازوی بلند، در ورودی پارکینگ ها و بیمارستان ها و ساختمان‌هایی که داره تردد بالا هستند استفاده می شود و برای کنترل خودروها از آنها استفاده می شود.


خرید راهبند از اصفهان

انواع راهبند در اصفهان

امروز از راهبندها جهت مصارف زیاد و پرکاربردی استفاده می‌کنند، راهبندها در اکثر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند، امروز در اصفهان نیز از مزایای راهبند استفاده می کند، استفاده از راه بند دارای مزایای بسیاری می باشد، از انواع راهلند اصفهان می توان راهبند بازویی اتوماتیک، راهبند زنجیری، بولارد اتوماتیک و …نام برد.

راهبند بازویی در اصفهان

این نوع راهبند دارای یک بدنه اصلی است که بسیار مقاوم می باشد، و بازوهای ان به بدنه متصل هستند، که بصورت اتوماتیک در جهت نود درجه باز و بسته می شوند، این نوع راهبند اصفهان زیاد در مکان هایی که امنیت برایشان حائز اهمیت است استفاده نمی شود، و تا عرض حدودا هشت متر قابل استفاده می باشد و تنها برای عبور و مرور و تردد استفاده می شوند.

راهبندهای بازویی در اصفهان دارای انواع تیپ های مختلف هستند. مثلا راهبند الکترو مکانیک که با ولتاژ 220 ولتی است که بسیار ارزان است و برای کنترل تردد با حجم زیاد اصلا مناسب نیست، و راهبند الکتروهیدرولیک 220 ولتی که دارای هزینه ی نگهداری بالایی می باشند و تعمیرات سخت که برای پمپ هیدرولیکشان است جز راهبندهایی است که ترجیح بر کمتر استفاده کردن ان هاست.

راهبند زنجیری در اصفهان

نوع دیگری از راهبردهای اصفهان راهبند زنجیری در اصفهان می باشد که این نوع راهبند، زنجیری را در مسیر کنترل تردد نگه می دارد، این نوع راهبند زنجیری دارای دو تا استوانه در طرفین مسیر ها می باشد که هر کدام از آنها دارای یک موتور و یک گیربکس میباشد،؟که به کمک یک زنجیر بالا و پایین حرکت می کنند.این نوع راهبند، امنیت زیادی ندارد و در اماکنی که امنیت باید داشته باشند استفاده ای ندارد.راهبند زنجیری چون دارای یک زنجیره است زیاد امنیتی را ایجاد نمیکند و قیمت بالایی هم ندارد.

راهبند ستونی یا بولارد در اصفهان

نوع دیگر از انواع راهبند ها که برای کنترل عبور و مرور و تعداد استفاده می شود راهبند ستونی و بولارد می باشد،  این راهبندها،  به صورت یک استوانه از زمین به سمت بالا آمده است و مسیر تردد را به طور کامل انسداد می‌دهند،  این راهبندها برای محیط‌های امنیتی بسیار پرکاربرد است و دارای امنیت بسیار بالایی است و بر اساس میزان ضربه‌ای که می‌توانند هنگام تصادف تحمل داشته باشند دسته بندی می شوند.

در کنار راهبندها از یک پارک کننده ای نگهدار هم استفاده می‌کند و جز تجهیزات دیگری است که در پارکینگ های هوشمند مورد استفاده می شود،  جای پارک نگهدارهای برقی و اتوماتیک ای هستند که هر ساکنین آپارتمان برای جلوگیری از تصرف های پارکبنگ اختصاصیشان در جاهای اختصاصی خود نصب می‌کند، این نوع راهبندها استفاده زیادی ندارند و در پارکینگ های امروزی برای افراد خاص استفاده می شوند. اینو راهبندها در سفارتخانه ها و مکان های نظامی و دولتی بسیار استفاده می کنند مکان های نظامی و دولتی که بسیار مهم هستند و دارای امنیت بالا می باشند.

راهبند

راهبند میله ای در اصفهان

راهبند میله ای در اصفهان از یک میله ای که متحرک است و وزن سبکی دارد، درست شده است و با کمک نوعی سیستم متحرک هم هیدرولیک دار و هم الکترومکانیک دار کار می‌کند، این راهبند در حالت و شرایط معمولی و ایده آل در ورودی‌های پارکینگ هایی که مراکز خرید شرکت‌ها هستند و شاید هم سازمانهای دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این سیستم‌ها به دلیل اینکه دارای بازدارندگی و هشدار هستند، که خودروها را مشخص میکند بسیار پراستفاده و پرکاربرد هستند، مقاومت چندانی در مقابل ضربه های بزرگ هم ندارد.

استفاده از راهبند ها چه مزایا و چه معایبی دارد

از راهبندها،  به طور ویژه‌ای، برای محافظت از ساختمان‌ها و اماکن ای که کنترل تردد برایشان بسیار حائز امنیت استفاده می کند، امروزه امکان اتصال راهبندها به دوربین های مداربسته و دوربین های پلاک خوان نیز وجود دارد،  این دوربین‌ها به طور کامل به ثبت و ضبط و فیلمبرداری پلاک های خودرو ها می پردازند و امکان اجازه تردد دستور فرمان باز و بسته شدن را به سیستم ها می دهد و به صورت بیومتری کنترل می‌شوند، امکان گزارش تردد نیز از طریق نرم‌افزارهایی وجود خواهد داشت.

این دوربین‌ها تصویری از صورت راننده و سرنشین هایی که در داخل خودرو هستند به طور دقیق ثبت و ضبط می‌کند، بنابراین در وجود هر مشکلی می توان از آنها استفاده کرد و کارهای لازم برای پیگیری انجام داد.

استفاده از این راهبندها در کنترل ترافیک در هر محدوده هم بسیار موثر هستند ، در محیط‌های شلوغ نظم و انظباط ایجاد می‌کند، از هرگونه ترافیک جلوگیری می کنند و حتی از بروز دزدی و سرقت ها و تجاوز ها به حریم های شخصی هم محافظت می کند و باعث بالا رفتن آرامش و آسایش ساکنین هر مجتمع و یا کارکنان  و پرسنل هر اداره و سازمان می شوند.

همانطور که از مزایای راهبندها گفتیم، ما معایبی برای راهبند ها نمیبینیم،  چون هیچ وقت تجهیزاتی که انقدر مزایا دارند معایبی در شان پیدا نمی شود.

مزایای استفاده از راهبندها

  • باعث افزایش امنیت میشوند.
  • باعث کنترل ترافیک در شهر می شوند، استفاده از راهبندها بهترین راه برای کنترل ترافیک در ورودی ها و خروجی ها می باشد،  زمانی که شما از راه بند استفاده می کنید، فضا محدود تر می‌شود و تردد و عبور مرور وسیله ها در آنجا اگر هم زیاد باشد ، همه با کنترل انجام می‌شود و همین امر باعث می‌شود که از ترافیک جلوگیری شود.
  • در کنترل هزینه ها هم صرفه جویی می شود زمانی که از راه بر استفاده کنیم هزینه یکبار پرداخت میشود و چون دیگر از نگهبان نیز استفاده نمی کنیم،  باعث کاهش هزینه منابع انسانی نیز می‌شود.
  • از محلی که خودروها در ان جا پارک میرسوند نیز می توانید درامد ایجاد کنید، هرچقدر میزان رفت و امد بیشتر باشد درامد نیز به طبع بیش تر می شود.
  • شما با استفاده از راهبند میتوانید حریم خصوصی ایجاد کنید و حریم خصوصی شما را بالا تر میبرد و از هرگونه سرقت هم جلوگیری می کند و اگر مکان مورد نظر تجاری باشد امنیت مکان تجاری شما بالاتر می رود و اگر مسکونی باشد از حریم خصوصی ان ها محافظت می شود.
  • استفاده بجا از فضای مورد نظر
  • دارای ماندگاری بالا هستند و‌ دوام زیادی دارند و در برابر اسیب های محیطی مقاومت زیادی دارند و خیلی کم پیش می اید که نیاز به تعمیر پیدا کنند و در مقابل اب و بارندگی و طوفان مقاومت زیادی دارند.

راهبند کنترل تردد ریموت دار در اصفهان

همه راهبندها در دسته بندی کلی مسیرهایی را محافظت و یا حصار می‌کنند،  با نصب راهبند ها از ورود و خروج ماشین ها جلوگیری می کنند و برای عبور از آنها نیاز داریم که نگهبان ریموت کنترل را بزند و شما بتوانید با اجازه ان ها عبور کنید.

از روزی که راهبندها تولید شدند، منظور از تولید آنها کنترل تردد بوده است و با بهره گیری از آنها تمامی رفت و آمدها کنترل سازماندهی خواهد شد، راهبندها با میله محرکی که دارند مهمترین قسمت طراحی محصولات است و با وزن کمی طراحی می شوند این وسیله ها به کمک سیستم اتوماتیک جابجا می شود و از طریق کنترل ریموت اجازه دسترسی به آنها داده میشود.

در اماکنی که کنترل رفت و آمد ماشین ها بسیار مشکل است و ترافیک در آنها بسیار است، امروزه با استفاده از دستگاه کنترل تردد بسیار آرامش ایجاد شده است و دیگر سرسام آور نیست.زمانی که از دستگاه کنترل تردد ریموت دار استفاده می کنیم یعنی در واقع نیازی به نیروی انسانی نداریم و این کار توسط ریموت کنترل انجام می شود، و بسیار دقیق تر و سریع تر انجام می شود.

شاید باورتان نشود که ریموت دار بودن راهبندها برای حفظ جان عابرین نیز بسیار پر کاربرداست،  اگر اتومبیل دچار خرابی شود و قادر به ایستادن نباشد و با سرعت زیادی در حال حرکت باشد می توان سریع با ریموت کنترل در را برایشان باز کرد و این از صدمات جلوگیری میکند.

خرید راهبند در اصفهان

از آنجا که امروزه راهبندها بسیار پرکاربرد شده‌اند، علاوه بر شرکت‌های خارجی ، شرکت‌های ایرانی هم درصد تولید راهبند می باشند.

و همه در صدد این هستند که دستگاه‌های پیشرفته و هوشمند را تولید کنند،  که نیازهای بشر را تامین کند.

برای خرید راهبند باید به چه نکاتی توجه کرد،  مثلاً میزان تردد در آن مکان چقدر است و ایا امنیت آن پر اهمیت است یا نه و قطعات استفاده شده در آن راهبند چه جنسی دارد و آیا در مقابل عوامل محیطی مقاومت بالایی دارد یاخیر، خوب مسلما همه اینها در قیمت راهبند و افزایش قیمت راهبند تاثیر مستقیم دارد.

طراح بند به عنوان یک محصول کاربردی دارای ارزش قیمتی مربوط به خود است و با در نظر گرفتن ارزش فنی آن کالا در کنار ارزش ریالی آن می توان از آنها استفاده کنیم. از آنجا که راه بند ها دارای مکانیزم الکترو هیدرولیکی و الکترو مکانیکی هستند همین ها بر روی قیمت آنها تاثیر بسزایی دارد اگر راهبند شما تکنولوژی خاصی نداشته باشد ارزان تر است و هرچه میزان تکنولوژی‌های آن بیشتر باشد و برند بهتری داشته باشد و از جنس مرغوب تری برخوردار باشد قیمت آن ۱۰۰ درصد بیشتر خواهد شد.

  یکی از عواملی که بر روی قیمت راهبند تاثیر مستقیم دارد نوع جنس بوم راهبند میباشد. راهبند ها همانند دیگر محصولات شامل فلزات و قطعات پلاستیکی و الکترونیکی و برد هایی هستند که همه در قیمت راهبند تاثیر مستقیم دارد. 

اگر قسمت های استفاده شده در راهبردها وارداتی باشند قیمت بالاتری دارند و اما اگر از راهبندهای  ایرانی استفاده کنیم مسلما قیمت پایین تری دارند.


صادرات راهبند

امروزه  صادرات راهبند  به کشور های همسایه بسیار زیاد شده است و به طور همیشگی انجام میشود، این کار را بازرگانان و‌شرکت های تولید کننده که در این راستا سابقه بالایی دارند انجام می دهند.

تاجران  و صادر کنندگان، در بحث صادرات و فروش انواع  راهبند اصفهان  به دیگر کشورها ، نقش مهم و پررنگی را برعهده دارند. آن ها چون با استقبال زیاد کشورهای دیگران مواجه شده اند ، میزان فروششان را در بازار رقابتی تنظیم می کنند. 

همین باعث ان شده که دیگر تورمی در خرید و فروش راهبند به کشور های همسایه ایجاد نشود.

قیمت راهبندها، به علت استقبال زیادی داشته است، و همچنان تولیدکنندگان این راهبندها، همچنان کمترین قیمت را برای فروش محصولات خود در نظر دارند، با عرضه محصولاتشان با نازل ترین قیمت ها، بالاترین و حداکثرترین میزان مشتری مداری  و فروش را در بازارهای جهانی فروش خود دارند.

برای خرید درست راهبند، همواره نیاز به اطلاعاتی درست در رابطه با قیمت کلی و درنهایت محصولات لازم است و این اطلاعات باعث ان میشود که  تصمیم گیری استفاده کنندگان را برای انتخاب و خرید راهبندها راحت تر بشود.

فروش انواع راهبندها در ایران، بصورت دو روش مستقیم و غیر مستقیم می باشد و روش های مستقیم، به روش هایی تلقی می شود که در آن افراد به فروشگاه هابصورت مستقیم و حضوری  می روند و خرید خود را انجام می دهند و در این روش ها، افراد می توانند راهبند متناسب و مورد نظر خودرااز میان تعداد انبوه و با متنوع محصول ارائه شده انتخاب کنند .

راه غیر مستقیم خرید  راهبند ، خرید آن به صورت غیر مستقیم می باشد و این روش سفارش محصولات از طریق اینترنت و وب سایت است. 

در خرید اینترنتی نیز باید به وب سایت مراجعه شود و این محصولات را به صورت تکی و یا بصورت عمده خرید کرد، خرید کردن راهبند به صورت عمده، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های استفاده کنندگان میشود. 

شما برای خرید بهترین راهبند می توانید با ما در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید و بهترین نوع راهبند را با توجه به موارد استفاده تان داشته باشید