همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

راهبند حصاری - خرید راهبند - قیمت راهبند 1401

راهبند حصاری

راهبند انواع مختلفی دارند و‌هرکدام دارای کاریردهای گوناگون در شرایط گوناگون هستند.راهبند حصاری یکی از انواع راهبندهای اتوماتیک میباشد که قابلیت استفاده در اکثر شرایط و موقعیت ها رادارد.

راهبند حصاری همانطور که از نامش پیداست، شباهت زیادی به حصار های محافظی دارد و از این رو اینگونه نامگذاری شده است.

راهبند حصاری از بابت کاررایی شبیه راهبند های میله ای است و تنها نقطه ی تفاوت ان ها مربوط به شکل ظاهری آنها میباشد و البته ساختار راهبند حصاری و شکل ظاهری آن و نحوه کاررایی ان باعث شده تا بتواند محافظت بهتری راداشته باشد. 

عمل باز و بسته شدن راهبند حصاری با ریموت کنترل میباشد و نگهبان و یا هر شخصی که وظیفه کنترلکردم‌ آنرا بر عهده گرفته است میتواند باز و بسته شدن آنرا به راحتی و توسط ریموت کنترل انجام دهد.

راهبند حصاری

دلایل استفاده از راهبند

امروزه بالاترین دلیل برای استفاده از راهبندها امنیت است و بعد از ان دلایل بعدی میتواند کنترل ترافیک و ایجاد نظم باشد.امروزه در کمتر مکانی میبینیم که از راهبند استفاده نشود.

 انواع راهبند، با رنگ ها و شکل و ظاهر خاص قادرند از تردد هر خودرو و یا افرادی جلوگیری کنند و باعث بازرسی خودرو و فرد مورد نظر میشوند.

استفاده از انواع راهبند بیشتر دلیل امنیتی دارد و ایجاد ایمنی میکند که این راهبندها اکثرا به صورت اتوماتیک کار می کنند و یا به صورت غیر اتوماتیک، در صورت اتوماتیک بودنشان، توسط دوربین های مدار بسته ای ثبت وقایع می شوند و در صورت مشکوک بودن مورد بررسی قرار میگیرند.

در صورتی که اتوماتیک نباشند، نگهبان اول به بررسی و شناسایی خودرو افرادی که میخواهند تردد کنند میپردازد  و بعد ان توسط ریموت کنترل  و یا به صورت دستی راهبند را باز میکنند و اجازه تردد میدهند.

از انجا که خودروها توفقی باید در پشت این راهبندها داشته باشند و‌بعد از اخذ اجازه ورود کنند همین امر باعث کنترل ترافیک میشثد و از بی نظمی ها جلوگیری میکند.امروزه از راهبندها در اکثر اماکن عمومی و با تردد بالا استفاده میکنند و لازمه امنیت هر سازمان و اداره ای میباشد.

بیمارستان ها و عوارضی هاو تمام اداره جات همه از ان بهره میگیرند.

مزیت های استفاده از راهبند

1. بالابردن امنیت از مهم ترین دلایل استفاده از انواع راهبند است.

امنیت برای همه اماکن بسیارمهم به شمار می آید. با نصب راهبند میتوان اعتبار سنجی کرد و از تردد هر وسیله و اشخاص غیر مجاز جلوگیری کرد.

2. باعث کنترل جریان ترافیک میشوندو بهترین راه حل برای کنترل ترافیک در اماکن شلوغ و پرترددهستند.

3. بااستفاده از راهبند،در هزینه هایی که برای امنیت میپردازید صرفه جویی کنید.

4. اگر از انها درمحل پارک خودرو استفاده کنید می توانید از طریق ان کسب درآمد هم کنید.

5. حریم خصوصی درست کنید.

6. استفاده بهینه از فضا داشته باشید

7. ماندگاری بالا دارند

خرید راهبند حصاری

خرید راهبند حصاری

برای خرید راهنمای حصاری هم به مانند هر راهبند مورد استفاده دیگری باید کیفیت آن را درنظر گرفت، چون هرچقدر کیفیت راهبند بیشتر باشد، عملکرد ان بهتراست و هزینه نگهداری و تعمیر به حداقل میرسد و دچار فرسایش و خرابی دراثر استفاده نمیشود.

هر کدام از راهبندها، دارای مشخصات، کیفیت‌ها و… مختلفی هستند، پس یکی دیگر از عوامل مهم و مؤثر بر قیمت راهبند حصاری مارک  و شرکت تولیدکننده انهاست.

برخی از شرکت‌های سازنده راهبندها، امکانات و تجهیزات زیادی را بر روی این محصولات امنیتی میگذارند  تا میزان حفاظت انها و میزان‌ اطمینان آن‌ها را بالا ببرند، داشتن این امکانات و امکان بهره گیری از انها، نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت نهایی راهبند خودرویی حصاری دارد.

قابلیت اتصال بودن راهبند به کامپیوتر، میزان زمان باز و بسته شدن راهبند، مقدار  زاویه بازشوی محصول که تا چه حدی باشد،میزان طول بوم راهبند، توان مصرفی راهبند از جمله مواردی هستند که در هنگام قیمت گذاری راهبند خودرویی تاثیر گذارند .

برای خریدهر راهبندی باتوجه به نیاز شما، بهتر است ابتدا با مشاوره صحبت کنید و‌ اطلاعات لازم راجهت خرید راهبند پیدا کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

اگر برای خرید راهبند حصاری نیاز به مشاوره دارید هم اکنون میتوانید با کارشناسان شرکت ما در تماس باشید.