همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

راهبند نفر رو

راهبند نفر رو

 راهبند نفر رو از  تجهیزات امنیتی پرکاربردی هستند که در ورودی و خروجی مکانهای پر ترددنصب می‌شوند تا عبور و مرور اشخاص را کنترل کنند.

راهبند نفررو، قابل نصب در انواع اماکن خصوصی و عمومی مانند ادارات، سازمان های دولتی و ایستگاه های قطار و حمل و نقل عمومی هستند.

راهبند نفر رو قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل دستری مانند کارت RFIDو اثر انگشتی و تشخیص چهره رادارد که امکان جلوگیری و‌ممانعت عبور و مرور را به روش های مختلف را ایجاد میکند.

انواع راهبند نفررو

این گیت های کنترل تردد را میتوان به دسته میله ای ، شیشه ای و تمام قد دسته بندی کرد که با توجه به تراکم و حجم میزان عبور ومرور نیز به دسته های یک طرفه و دو طرفه هم تقسیم شده اند.

کنترل تردد نفررو اهرمی

این نوع از دستگاه ها به وسیله میله هایی که تعبیه شده اند، مسیر عبوری را میبندند و زمانی که اجازه عبور توسط هر یک از سیستم های کنترل دسترسی متصل به آن ها داده شود میله هایی که مسیر را بسته اند مسیر راآزاد می‌کنند و با چرخش تنها اجازه عبور یک نفر را میدهند.

میزان سرعت رفت و امد این مدل راهبند نفر رو نسبت به نوع شیشه‌ای کمتر است اما دقت کنترل رفت و‌امد ان به بیشتر است وافراد تنها به صورت تک تک می توانند عبور کنند.

راهبند های میله ای قابل اتصال به انواع سیستم های کنترل دسترسی هستند.

راهبند نفررو شیشه ای

در این مدل از راهبند های نفر رو مسیر های شیشه ای راه را برای جلوگیری از تردد افراد بسته اند ودر صورت اجازه رفتن به وسیله سیستم های متصل به آن شیشه ها به داخل دستگاه کشیده شده و مسیر رفت و امد باز می‌شود.

این نوع راهبندها سرعت بسیار بالایی به  نسبت راهبند های کنترل تردد اهرمی دارند و مناسب جاهایی هستند که‌عبور و‌مرور بالایی دارند و نیاز به کنترل ترددافراد دارند  مثل ایستگاه های مترو و‌قطار شهری

راهبند نفررو  تمام قد

راهبند های تمام قد نفر رو به گونه ای تعبیه شده اند  که در مکانهایی که احتیاج به مسدود شدن کلی مسیر عبوری است نصب می‌شوند. این راهبند ها مناسب زندان ها، بانک هاوزات خانه ها و سازمان های حساس هستند.

راهبند نفررو مناسب معلولین

در این نوع از راهبند ها هم دارای شیشه هایی هستند که جلوی عبور و مرور رامیگیرند و با وجود شیشه های تعبیه شده به شکل پروانه ای مانع از ورود معلولین شده و‌تا زمان کسب اجازه بسته میمانند

راهبند نفر رو

قیمت راه بند

صادرات راهبند نفررو به کشور های همسایه، به طور معمول انجام میشود ، این کار را توسط افرادی که در این مجموعه سابقه بالایی دارند انجام می شود. تاجران  صادرات و تجاریت، در زمینه صادرات و فروش راهبند به کشور های همسایه، نقش مهمی را برعهده دارند. آن ها با توجه به میزان استقبال خریداران ، میزان فروش را در بازار تنظیم می کنند. و همین امر باعث شده که هیچ گونه تورمی در خرید و فروش راهبند به کشور های گیرنده ایجاد نشود.

قیمت راهبندها، در سالهای اخیر به علت همه گیری رشد زیادی  داشته است، و تولیدکنندگان راهبندها، همچنان پایین ترین قیمت را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته اند، با ارائه پایین ترین قیمت ها، بالاترین میزان مشتری و فروش را در بازارهای فروش خود دارند.

برای خرید راهبند، نیاز به اطلاعاتی دقیقی در رابطه با قیمت کلی و نهایی تولیدات لازم است، این اطلاعات باعث میشود تصمیم گیری افراد را برای انتخاب و خرید یا عدم خرید محصولات راحت تر بشود.

فروش بهترین نوع راهبند در داخل کشور، شامل دو روش مستقیم و غیر مستقیم است. روش های مستقیم، به روش هایی گفته میشود که در آن شخص به فروشگاه هابصورت مستقیم و حضوری  مراجعه می کند. در این روش ها، افراد می توانند راهبند برقی مورد نظر خودرااز میان تعداد بالا و با متنوع محصول ارائه شده انتخاب کنند وبه خرید محصول  خود اقدام کنند.

راه دیگر برای خرید  راهبند نفررو،خرید آن به صورت غیر مستقیم است. این روش سفارش محصولات از طریق اینترنت است. در خرید اینترنتی نیز با مراجعه به سایت میشود این محصولات را به صورت تکی و یا بصورت عمده خریداری کرد.خرید انواع راهبند به صورت عمده،  موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های افراد میشود.