همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

خرید راهبند مشهد

خرید راهبند مشهد

از وسایلی که بارها در زندگی روزمره خود بارها از آن استفاده کرده اید می توان به راهبند اشاره کرد. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که راهبند چیست؟ و از چه راه هایی می توان آن را خرید.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را پیرامون راهبند، خرید راهبند مشهد و مزایای آن در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم ما را تا پایان این نوشتار همراهی کنید.

خرید راهبند مشهد

خرید راهبند

با تامل در معنی آن متوجه می شوید که راه بند به معنی بستن و یا مسدود کردن راه است. با کمک راهبند می توان ترددها را به راحتی کنترل کرد. به طور کلی راهبند به دو مدل دستی و اتومات در بازر وجود دارد که عملکردی متفاوت از هم دارند اما هر دوآن ها با یک هدف استفاده می شوند و آن بستن راه است.

راهبندهای اتومات خود به دو صورت هیدرولیکی و الکترومکانیکی دسته بندی می شوند.

راهبندهای الکترومکانیکی با کمک چرخ دنده باز و بسته می شوند، اما راهبند هیدرولیکی با کمک تجهیزات هیدرولیکی و پمپ روغن این عملیات را انجام می دهد.

عمده تفاوت راهبند هیدرولیکی و مکانیکی

در زمان قطعی برق با کمک باتری می توان از راهبند الکترونیکی استفاده کرد. قیمت آن به صرفه است . برای محیط هایی که میزان تردد در آن کم است کاربرد دارد.

راهبند هیدرولیکی، قیمت بالاتری نسبت به مدل الکترومکانیکی دارد و استفاده محدود تری نیز دارد.ما به شما توصیه می کنیم برای مکان هایی که امکان تردد در آن بالا است بهتر است از راهبند هیدرولیکی استفاده کنید زیرا استفاده طولانی مدت آسیبی به آن وارد نمی کند و استهلاک کمتری دارد.

تعریف کلی از راهبند

برای خرید راهبند مشهد بهتر است به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم توجه داشته باشید:

امروزه راهبندهای بسیاری وارد بازار شده اند که از لحاظ کیفیت تعریف چندانی ندارد اما ظاهر جذابی که برای آن ها طراحی کرده اند موجب می شود افراد نسبت به خرید آن ها اقدام کنند. بهتر است در زمان خرید قبل از هرچیز به کیفیت راهبند توجه کنید.

برندهای شناخته شده محصولا با کیفیت تری را روانه بازار می کنند بهتر است در زمان خرید به برند تولیدی راهبند توجه داشته باشید زیرا میزان خطا و اشکالات فنی در آن کمتر از برندهای ناشناخته است.

در برخی مواقع راهبندها مجهز به چشمی هستند که بعد از نزدیک شدن راهبند به صورت خودکار باز و بسته می شود. توجه داشته باشید محصولی را که خریداری می کنید ایمنی بالایی داشته باشد و میزان خطا در آن بسیار کم باشد.

کلید دستی

تعداد ریموت، برای باز و بسته شدن راهبند بدون دخالت دست

در محیط هایی که نور کافی وجود ندارد و یا در تاریکی شب که احتمال برخورد اتومبیل با راهبندها وجود دارد بهتر است مدلی را خریداری کنید که دارای بوم های ال ای دی هستند و در صورتی که برای آن ها از این بوم استفاده نشده بود نوارهای ال ای دی برای آن نصب کنید.

*اطلاع دقیقی از طول و عرض محلی که قرار است راهبند را نصب کنید داشته باشد. برای مکان هایی که طول زیادی دارند از دو راهبند در قسمت چپ و راست استفاده می کنند.

راهبندها انواع مختلفی دارند که با توجه به کارکرد و نیازی که دارید می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر قصد دارید راهبندی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را خریداری کنید خرید خود را از شرکت های که در زمینه تولید، فروش و خرید راهبند مشهد فعالیت دارند انجام دهید.

عمده تفاوت راهبند هیدرولیکی و مکانیکی

انواع راهبند اتوماتیک:

راهبند بولارد(ستونی)

این راهبند فلزی استوانه ای شکل به صورت مکانیکی و هیدرولیکی بالا و پایین می شود. فنداسیون راهبند بولارد درون زمین جای می گیرد و در زمان باز شدن استوانه کاملا داخل فنداسیون قرار می گیرد و در زمان حرکت استوانه به سمت بالا می آید و مانند یک مانع برای عبور و مرور عمل می کند.

راهبند میله ای

در بیشتر مراکز و سطح شهر از راهبند میله ای استفاده می کنند که دارای یک میله متحرک با وزن سبک است که با کمک سیستم های هیدرولیک و الکترومکانیک به حرکت در می آید. از راهبند میله ای برای هشدار و یا جلوگیری از ورود و خروج استفاده می کنند. مقاومت بسیار کمی در برابر هرگونه ضربه وسایل نقلیه دارد.

راهبند سطحی

راهبند سطحی که از صفحه فولادی بسیار ضخیم است و در فنداسیون های مخصوص درون زمین قرار می گیرد. در صورتی که بخواهید از این ورقه فولادی عبور کنید به کمک سیستم هیدرولیک و الکترومکانیک صفحه به سمت بالا حرکت می کند. این راهبند مقاومت بسیار بالایی دارد و می تواند مانعی برای عبور وسایل نقلیه باشد.

دلیل استفاده از راهبند

استفاده از راهبند می تواند امنیت بالایی را برای بسیاری از محیط ها به وجود بیاورد. و با مجهز کردن راهبند به سیستم های امنیتی چون اکسس سطح امنیت بالا محل کار و یا زندگی خود را می توانید تضمین کنید.

مزایای خرید راهبند مشهد

داشتن کیفیتی بالا مطابق با استانداردهایی که در دنیا وجود دارد

خدمات پس از فروش

استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب

قیمت به صرفه

سخن پایانی

استفاده از راه بند می تواند امنیت بالایی را برای محیط به وجود بیاورد . ورود و خروج با سرعت بیشتری انجام می گیرد و مانع بسیار خوبی برای بستن راه ها در مواقع ضروری به حساب می آید. برای خرید راهبند مشهد می توانید با مراجعه به مرورگر گوگل و شناسایی شرکت هایی که در زمینه خرید و فروش راهبند در مشهد فعالیت می کنند را شناسایی کنید و با کمی تحقیق راهبندی با کیفیت بالا را خریداری کنید.