همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

چه محصولاتی را می توان در ساختمان سازی اجاره نمود؟

چه محصولاتی را می توان در ساختمان سازی اجاره نمود؟

آغاز یک پروژه ساختمانی بدون وجود تجهیزات و لوازم مناسب به‌هیچ‌وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. در واقع هر کسی که قصد شروع یک پروژه ساخت‌وساز و ساختمان‌سازی را داشته باشد، باید در ابتدا لیست تجهیزاتی را که مورد نیاز دارد تهیه کرده و جهت خریداری یا اجاره آن اقدام کند. وجود هر یک از لوازمی که در ساختمان‌سازی به آن نیاز داریم بسیار واجب است. از طرفی این دستگاه باید از کیفیت عملکرد بالایی برخوردار بوده تا تمامی امورات به‌درستی انجام شود.

اجاره تجهیزات ساختمانی

متأسفانه قیمت اکثر تجهیزات ساختمانی بالاست به‌همین خاطر اکثر افراد توانایی خرید این محصولات را ندارد. خوشبختانه برای این ‌موضوع چاره‌ای اندیشیده شده و شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از کاربرد تجهیزات ساختمانی اقدام به اجاره آن‌ها کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به این  به این سوال که چه محصولاتی را می‌توان در ساختمان‌سازی اجاره کرد؟ پاسخ دهیم.

لازم است این‌ موضوع را خاطرنشان کنیم که تنها بخشی از تجهیزات و لوازم مخصوص ساختمان ‌سازی قابل اجاره بوده و برخی دیگر نیز باید حتما خریداری شوند. همچنین پیشنهاد ما به کسانی که در حوزه  ساخت‌ و ساز کار می‌کنند. این است که نسبت ‌به خرید این دستگاه‌ها ابهام کنید. چراکه هزینه اجاره بلندمدت  تجهیزات ساختمانی ممکن است بسیار بالا بوده و شما را اذیت کند. اما چنانچه به ‌صورت مقطعی نیاز به اجاره تجهیزاتی همانند بالابر، میکسر سیمان و غیره دارید، می‌توانید به مراکز معتبری که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه کرده و محصولات موردنظر خود را انتخاب کنید.

تجهیزات ساختمانی ای که می‌توانید اجاره کنید!

همان‌ طور که گفته شد، هزینه خرید تجهیزات ساختمانی بسیار بالا است و هر کسی از پس هزینه  تمامی این تجهیزات برنمی‌آید. به ‌طور مثال برای خرید بالابر  شما ملزم  هستید که حتما هزینه زیادی را بابت تهیه این دستگاه پرداخت کنید.  از طرف دیگر وجود چنین دستگاهی در یک پروژه جزو واجبات است.

 درصورتی‌ که نسبت ‌به تهیه آن اقدام نشود، بدون‌ شک شکست امورات ساختمانی به ‌درستی انجام نمی‌شود. اما سوالی که بسیار در این خصوص حائز اهمیت است،  این می ‌باشد که کدام یک از اجزای ساختمان را می‌توان اجاره کرد و کدام‌ها نیز قابلیت اجاره نسیتند؟  در ادامه با ما همراه باشید تا لوازمی را که می‌توان جهت اجاره آن‌ها اقدام کنید به شما معرفی کنیم.

 اجاره بالابر

 همان ‌طور که گفته شد بالابر و یکی از تجهیزات کاربردی و مهم در ساخت‌وساز ساخت‌وسازها به حساب می ‌آید.  به‌ طور مثال اگر شما بخواهید مصالح و یا نفرات را به ارتفاع خیلی زیاد منتقل کنید،  بایستی حتما از این دستگاه استفاده کنید.  چرا که معمولاً تمامی ساختمان‌ها در ارتفاع ساخته می‌شوند. بنابراین وجود چنین دستگاهی  بسیار الزامی است. فروشگاه‌هایی که به فروش انواع بالابر می‌پردازند، به‌ تازگی این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده تا بتوانند انواع بالابر مورد نیاز خود را با پرداخت هزینه ناچیز اجاره کنند. البته که اجاره بالابر دارای شرایط خاصی است و حتما جهت اینکار بایستی میان طرفین قرارداد تنظیم شود تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.

کلنگ

کلنگ  نیز یکی از تجهیزات الزامی برای ساختمان‌ سازی است که در تمامی مراحل به آن نیاز شدیدی خواهید داشت. شما می‌توانید به‌ جای خرید کلنگ جهت اجاره آن اقدام کرده و براساس مدت ‌زمان تعیین‌شده هزینه‌ای را بابت اجاره این وسیله پرداخت کنید.

 میکسر سیمان

میکسر سیمان نیز یکی از لوازم ضروری در پروژه‌های ساخت‌وساز است. این دستگاه در انواع مختلف و همچنین ظرفیت‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شود. شما بایستی در ابتدا میزان  حجم کار خود را در نظر بگیرید و سپس از مراکز معتبر آن را اجاره کنید.

فرقون

 همان ‌طور که بهتر می‌دانید، فرقون  یک عضو جدا نشدنی در ساختمان ‌سازی است و در اکثر اوقات افراد ترجیح می‌دهند که به‌جای خرید آن به این وسیله را نیز اجاره کنند.  این‌ موضوع باعث شده تا شما بتوانید تا حد بسیار زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌ جویی کنید.

همان قدر که اجاره بالابر حائز اهمیت است،  وجود نردبان نیز در پروژه‌ های ساختمانی جزو واجبات می‌ باشد. نردبان‌ها در اندازه‌ها و کیفیت‌ های متفاوتی تولید و طراحی می‌شوند. شما می ‌توانید از مراکز موردنظر خود با پرداخت هزینه‌ ای بسیار کم جهت اجاره آن اقدام کنیم.

چرخ  اندازه‌گیری

 در ساختمان ‌سازی چرخ اندازه‌گیری جهت محاسبه فاصله‌ه ای طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و  از جمله تجهیزات قابل اجاره در پروژه‌های ساختمان ‌سازی می‌باشد.  این طرح دارای قطر ثابت بوده و به ‌منظور سهولت در اندازه‌گیری بکار می‌رود.  شما می ‌توانید با استفاده از چرخ اندازه‌گیری فواصل و را به بهترین شکل ممکن صاف کرده و پروژه موفقی را داشته باشید.

کج‌بیل

از جمله تجهیزات قابل اجاره در ساختمان ‌سازی می‌ توان به  کج بیل اشاره کرد. این وسیله معمولاً برای حفاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دستگاه یک ورقه فلزی وجود دارد که یک پایه‌ی چوبی وصل ست. زاویه ای که میان پایه و ورقه فلزی نیز به شکل خود می‌باشد.

شمشه

این محصول  برای اجاره مصالح ساختمان به این وسیله در مدل‌های چوبی و فلزی به تولید می‌رسد. کاربرد شمشه این است که ناهمواری‌ های موجود در سدهای بتنی و فونداسیون را برطرف کند.

اجاره آنلاین تجهیزات ساختمانی

 این روزها خرید آنلاین و همچنین دریافت خدمات مختلف طرف‌داران زیادی دارد. در واقع اکثر افراد ترجیح می‌دهند تا به‌جای گشتن و مراجعه به مراکز مختلف به ‌صورت حضوری، ابیشتر  امورات خود را از طریق اینترنت انجام بدهند. اغلب  فروشگاه‌هایی که به فروش و یا کرایه تجهیزات ساختمانی می پردازند، این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده تا بتوانند به ‌صورت غیرحضوری و آنلاین جهت چنین کاری اقدام کنند. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه اجاره بالابر و دیگر تجهیزات ساختمانی با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.