همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

راهبند تاشو تهران - اجاره راهبند تاشو 23 خرداد

راهبند تاشو تهران

راهبند از جمله تجهیزات بسیار مهم در مکان هایی است که دارای پارکینگ سر باز یا سر پوشیده هستند. در واقع با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی رفت و آمد و تردد ها را کنترل کرد و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کرد. لازم است بدانید که راهبند در مدل ها و طراحی های متنوعی تولید می شود که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. از جمله متداول ترین نوع این وسیله می توان به تاشو اشاره کرد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد خرید راهبند تاشو تهران راهنمایی هایی را به شما ارائه دهیم.

خرید راهبند تاشو تهران

بدون شک شما در سازمان و مکان هایی که دارای پارکینگ هستند، راهبند تاشو را به وفور مشاهده کرده اید. به جرئت می توان گفت که این مدل از راهبند جزو پر کاربردترین مدل ها بوده که قابل استفاده در مکان های مختلف بوده و می توان جهت کنترل تردد آن را به کار برد. این وسیله دارای دو بازویی بوده که اصطلاحا به آن ها بوم میز گفته می شود. لازم به ذکر است که که راهبند های تا شونده نیز دارای دو نوع هستند که از جمله آن ها می توان با ساده و دو تکه اشاره نمود.

برای خرید راهبند تاشو تهران لازم است تا حتما به یک سری نکات توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین خرید این تجهیزات از مراکز معتبر نیز موضوعی است که باید حتما به آن اهمیت بدهید. شما می نمایند جهت خرید انواع راهبند به مجموعه بام بین مراجعه کرده و از محصولات باکیفیت این مجموعه با قیمت مناسب بهره مند شوید.

راهبند تاشو

خرید راهبند تاشو برای چه مکان هایی مناسب است؟

همان طور که گفته شد، راهبند ها از جمله تجهیزات بسیار مهم در پارکینگ ها بوده که می توان با استفاده از آن ها رفت و آمد افراد را کنترل کرد و از طرفی از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کرد.

از مدل تاشو که برخی آن را با نام راهبند پارکینگی می شناسند، می توان برای پارکینگ هایی که محیط آن سر بسته بوده و سقف آن ها دارای محدودیت ارتفاع هستند، استفاده نمود. البته که این نوع راهبند برای محیط های سر باز نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.  اما به طور کلی مکان هایی که می توان جهت خرید راهبند تاشو تهران برای آن ها اقدام کرد عبارتند از:

  • پارکینگ های طبقاتی
  • پارکینگ مجتمع
  • آپارتمان ها
  • و....

انواع راهبند تاشو تهران

همان طور که در ابتدای متن گفته شد، راهبند های پارکینگی یا تاشو، در دو مدل تولید شده و به بازار ارائه می شوند که شما می توانید براساس نیاز خود جهت خرید راهبند تاشو تهران، یکی از انواع آن را انتخاب و خریداری کنید. به طور کلی راهبند پارکینگی به صورت یک تکه و دو تکه ساخته می شوند. به این صورت که مدل یک تکه دارای یک بوم می باشد و مدل دو تکه نیز از دو بازو برخوردار است که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشند.

البته لازم است در خصوص انواع راهبند تاشونده تنها برای مکان هایی قابل استفاده هستند که امنیت فاکتور مهمی به شمار نمی رود. چرا که مقاومت آن ها تا حدی نیست که بتواند در مقابل ورود غیر مجاز یک خودرو دوام بیاورد‌.

راهبند تاشو تهران

مزایا خرید راهبند

به طور کلی خرید راهبند تاشو تهران دارای مزایا متعددی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. 1. کنترل و مدیریت تردد

در برخی مکان ورود خودرو های شخصی ممنوع می باشد‌. از طرفی نیز نگهبان نمی تواند از ورود حجم زیادی از اتومبیل ها جلوگیری کند و یا به برخی اجازه ورود بدهد. راهبند این امکان را برای سازمان ها فراهم کرده تا بتوان به راحتی رفت و آمد را کنترل نمود.

  1. 2. تحت کنترل داشتن پارکینگ

با استفاده از راهبند تاشو می توان به راحتی پارکینگ یک مکان را تحت کنترل داشت.

جمع بندی

در این مطلب در مورد راهبند تاشو اطلاعاتی را به شما ارائه دادیم. همان طور که گفته شد این مدل جز پرفروش ترین مدل های راهبند است که می توان از آن در پارکینگ هایی که محدودیت ارتفاع سقف دارند، استفاده نمود. سایت بام بین به عنوان یکی از با سابقه ترین مراکز خرید و فروش بالابر، راهبند و... می تواند به شما کمک کند تا با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.