همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

اجاره بالابر در تهران

اجاره بالابر در تهران

به جرئت می توان گفت که خرید بالابر یا اجاره آن یکی از اقدامات الزامی برای ساخت و ساز، ساختمان سازی، حمل افراد در ارتفاع بالا و.... می‌ باشد. سایت بام بین این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جهت اجاره بالابر در تهران، تبریز و اکثر استان های ایران، اقدام کنید. اگر همچنان در مورد اهمیت بالابر، نحوه استفاده و نکات خرید و.... توضیحات مفیدی را به شما ارائه دهیم. بنابراین پیشنهاد می شود که حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

باید در این مورد به شما بگوییم که بالابر دارای قیمت بالایی می باشد. به همین خاطر پیشنهاد می شود که اگر از این دستگاه استفاده محدودی دارید، بهتر است که جهت اجاره بالابر اقدام کنید. اما در صورتی که در حوزه ساخت و ساز مشغول هستید و به طور مداوم به این دستگاه نیاز دارید، خرید آن می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد و شما را از شر پرداخت اجاره راحت کند.

خرید بالابر در تهران

همان طور که گفته شد، معمولا قیمت انواع بالابر زیاد است. بنابراین شما باید هنگام خرید به نکات کلیدی و اساسی توجه کرده و سپس تصمیم بگیرید. در غیر این صورت ممکن است که هزینه شما به طور کلی هدر رود. از جمله نکات خرید بالابر در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع دستگاه بالابر

مهم ترین و اساسی ترین موردی که لازم است برای خرید بالابر به آن توجه کنید، چرا که این دستگاه در مدل های بسیار متنوعی تولید می شود که هر یک دارای ویژگی هایی بوده و در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین نیاز است تا حتما زمینه کاری خود را در نظر بگیرید‌ و در مورد انواع بالابر تحقیق کرده و سپس جهت خرید اقدام کنید.

ظرفیت دستگاه بالابر

از دیگر فاکتورهای مهم در خرید ماشین بالابر می توان به ظرفیت آن اشاره کرد. این دستگاه در ظرفیت های متعددی وجود دارد. برای خرید این ماشین نیاز است تا در ابتدا حجم کار، تعداد افراد و وزن مصالح را در نظر بگیرد تا بتوانید در هنگام خرید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره بالابر

بدون شک اجاره هر وسیله ای باید بر اساس قوائد و اصول خاصی انجام شود. لازم است بدانید که اجاره بالابر در تهران از نظر قانونی و حقوقی حتما باید به درستی صورت گیرد و حتما قراردادی میان طرفین تنظیم شود.

به طور مثال در صورت آسیب دیدن دستگاه در زمان اجاره، شخص اجاره کننده موظف است تا خسارات لازم را به طور کامل پرداخت کند.

همچنین بالابر باید پیش از بردن برای اجاره از نظر سلامت مورد بررسی قرار بگیرد و این موضوع اطمینان حاصل شود.

شاید برخی تصور کنند که برای اجاره بالابر نیازی به تنظیم قرار‌داد نیست اما این کار قانونی نبوده و ممکن است پیامدهای بسیار بدی را به همراه داشته باشد.


انواع بالابر

شما برای خرید بالابر در تهران و همچنین اجاره این دستگاه با مدل های مختلفی روبرو خواهید شد. از جمله انواع بالابر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بالابر ثابت

کاربرد این نوع بالابرها بدین گونه است که به شکل ثابت در مکانی قرار گرفته و بیشتر جهت جابجا کردن افراد یا کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر متحرک

همانطور که از نام این دستگاه پیداست می توان آن را به قسمت های مختلف جابجا کرد معمولاً این مدل در کارخانه ها انبار ها و ساختمان ها استفاده می شود.

هیدرولیکی

 در برخی اوقات این مدل با لیفتراک اشتباه گرفته خواهد شد در واقع بالابر هیدرولیکی برای جابجایی مصالح و افراد از مکانیزم هیدرولیک استفاده می کند.

صنعتی

بالابر های صنعتی بیشتر مخصوص پروژه های ساختمانی شستشو و یا تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرند.

تلسکوپی

این مدل حداکثر ۴۵ متر ارتفاع داشته و دارای دو بازو است که می‌تواند به صورت تلسکوپی یا همان مفصلی بار را جابجا کند.

البته که این ماشین از نظر ساختار نیز در مدل های گوناگونی تولید می شود که بایستی در یک مطلب جداگانه آن ها را مورد بررسی قرار داد. شما می توانید جهت اجاره یا خرید این دستگاه کاربردی بر اساس نیاز خود هر یک از آن ها را انتخاب کنید.

اجاره (نوع بالابر) تهران

مجموعه بام بین این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا بتوانید در هر یک از نقاط کشور برای خرید بالابر و یا اجاره آن اقدام کنید.