همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

اجاره بالابر در تبریز

بدون شک شما حداقل یک بار نام بالابر را شنیده اید، اما ممکن است با نحوه عملکرد و کاربرد آن آشنایی نداشته باشید. در حقیقت بالابر به دستگاه هایی گفته می شود که می توان از آن ها به منظور حمل انسان یا بار در ارتفاع زیاد استفاده نمود. می توان گفت که این ماشین ها در زمینه های مختلف کاربرد دارند و می توان از آن ها برای امورات گوناگونی استفاده کرد. لازم است بدانید که برای استفاده از این دستگاه می توان جهت اجاره بالابر تبریز  یا خرید بالابر اقدام نمود.

البته این بستگی به نیاز شما دارد. چنانچه خیلی با این وسیله کار نداشته و می خواهید در یک بازه زمانی از آن استفاده کنید، اجاره بالابر به شما پیشنهاد شده و در صورتی که به طور مداوم نیاز دارید تا از این دستگاه استفاده نمایید، توصیه می شود که جهت خرید بالابر اقدام کنید. در ماشین های بالابر مکانیزم های مختلفی وجود دارد که  حمل بار و جا به جایی را بسیار راحت می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهیم.

خرید بالابر در تبریز

سایت بام بین این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در تمامی استان های ایران جهت اجاره و خرید بالابر اقدام کنید. البته که برای این کار بایستی حتما به یکسری از نکات توجه داشته باشید، نکات مهم برای خرید بالابر در تبریز عبارتند از:

وزن بالابر

شما بایستی پیش از خرید در ابتدا نیاز خود را در نظر بگیرید. در واقع ماشین های بالابر در انواع وزن های گوناگونی تولید شده که هر یک برای انجام کار خاصی مناسب هستند. این ماشین ها در وزن های زیر عرضه می شوند:

·         ۳۵۰ کیلویی

·         ۵۰۰ کیلویی

·         ۷۵۰ کیلویی

·         ۱۰۰۰ کیلویی

شما می توانید نسبت به میزان بار خود یا افراد جهت خرید بالابر اقدام کنید.

تک فاز با چند بار بودن بالابر

ماشین های بالابر هم به شکل تک فاز کار می کنند، هم به صورت چند باز! چنانچه در مکانی از دستگاه استفاده می کنید که فاقد برق سه فاز است، می توانید جهت خرید بالابر چند فاز اقدام کنید


شاسی دستگاه بالابر 

از جمله فاکتورهای مهم برای خرید بالابر می توان به سطح ایمنی آن اشاره کرد. شما باید پیش از خرید حتما به شاسی ماشین توجه کنید.

اجاره بالابر در تبریز 

با سایت بام بین می توانید به راحتی جهت اجاره بالابر در تبریز اقدام کنید. از جمله نکاتی که برای اجاره بالابر باید به آن توجه نمود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدت زمان اجاره بالابر

 استفاده از بالابر باید از زمان تعیین شده انجام شود. چنانچه استفاده مشتری از مدت زمان تعیین شده بیشتر شود، در هنگام تحویل محاسبه شده و هزینه اضافی محسوب می شود. 
خراب شدن ماشین بالابر در زمان اجاره چنانچه در مدت زمان اجاره بالابر تبریز، دستگاه آسیب ببیند، مشتری موظف است که تمامی خسارات لازم را پرداخت کند.

استفاده از بالابر 

برای استفاده از بالابر لازم است تا حتما به یکسری نکات ایمنی توجه کنید، این نکات عبارتند از:

• بستن شاسی عقب

 • مقاوم بودن محل نصب بالابر

 • عبور از قسمت زیر بالابر باید به طور کلی ممنوع شود

 • دستگاه باید هر هفته از نظر فنی مورد بررسی قرار بگیرد.

انواع بالابر

پرکاربردترین انواع بالابر عبارتند از:

اکاردئونی

o        این نوع ماشین بالابر بسیار پر کاربرد بوده از قدرت و ظرفیت نسبتا خوبی برخوردار است.

بالابر متحرک

o        این ماشین ها می توانند از محلی به محل دیگر جا به جا شوند.

ماشین بالابر مصالح

o        همان طور که از نام این نوع بالابر مشخص است، برای ساخت و ساز در ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

عنکبوتی

o        اجاره بالابر تبریز مدل عنکبوتی برای کسانی مناسب است که می خواهند حمل بار را در ارتفاع بسیار زیادی انجام دهند. چرا که این ماشین تا هر میزان ارتفاعی قابل تنظیم است.

اجاره بالابر در تبریز

سایت بام بین یکی از با سابقه ترین مجموعه های خرید و فروش بالابر است که شما می توانید جهت خرید یا اجاره بالابر در تبریز، تهران و سایر شهرستان ها، به آن مراجعه کنید. توجه داشته باشید که پیش از خرید بالابر یا اجاره آن حتما به نکاتی که در متن به آن اشاره شد توجه کنید.